Svět značek v gastronomii nezná meze

Nejvyšší kvalita oceli. Smysl pro detail. Tradiční výroba a mnoholeté zkušenosti. A v neposlední řadě péče a pozornost věnovaná ekologii. Objevte produkty Polské značky Kromet, která čerpá ze své 60 leté zkušenosti a vše potřebné a nezbytné vkládá do svých výrobků. Volí vždy to nejlepší řešení právě pro vás. Své zákazníky pro které je schopna udělat všechno. Dovolte nám představit některé z jejich výrobků, mají toho mnoho. Od sporáků, přes trouby až po grily. Elektronické vařiče, lávové grily nebo třeba kuchyňské linky z potravinářské oceli. 

Jak si je objednám

Pokud byste měli zájem o jejich služby, tak nejprve budete muset vyhledat na jejich oficiálních stránkách obchodního zástupce, který následně přebere požadavek. Vám přijde  neoficiální nabídka. Tu můžete přijmout, či zamítnout. Záleží jen na vás. My našim zákazníkům a partnerským podnikům doporučujeme spolupráci s Kromet, jelikož s nimi máme sami neobyčejně příjemnou zkušenost. Služby a produkty za příjemnou cenu, která se jen tak nevidí. 

Kdy to začalo

Všechno to začalo v Polsku v roce 1957, kdy začal firma pomalu nějaké drobné spotřebiče vyrábět. Až roku 1984 vytvořili svou první troubu. Následně se vše začalo rozrůstat velmi rychle a z firmičky je gigant. Roku 2004 se stali součástí Dora metal group. 

Závěrem je potřeba vůbec něco dodávat? 

Na závěr bychom mohli tedy dodat asi jen to, ať nevolíte tu nejlevnější variantu. Víme, že Kromet není ta nejlevnější varianta, ale víme, že je to ta varianta, která za to stojí, jelikož vždy platí. Ta nejlevnější varianta je ta nejdražší.