Koření je věda. Koření je alchymie.

Peugeot, říká vám to něco? Celo světová značka kvality. Vášně. Ano, ano, myslím při vyslovení slova Peugeot stejně jako vy na kořenky peugeot. Celosvětově známe, spolehlivé.

Peugeot mlýnky na pepř a sůl používáme a dodáváme do našich podniků a do podniků našich zákazníků velmi často a za příznivé ceny. Naši zákazníci stejně jako my je mají na každém jídelním stole. Kořenky peugeot jsou totiž vyrobeny z pravého bukového dřeva, které přináší ne jenom nám, ale hlavně i naší klientele jedinečný a neopakovatelný pocit.

Kouzlo v těchto kořenkách je také v nastavitelné hrubosti mletí. Můžeme tak učinit otáčením korunky na kořence. To, ale není všechno. Kořenky jsou kořenky, ale musíme mít co kořenit.

S čím si nejlépe pořídit kořenky Peugeot

Našim zákazníkům doporučujeme nákup s něčím výjimečným, něčím co jejich zákazníky oslní. Něco co mohou mít klidně na očích stejně jako kořenky Peugeot. My doporučujeme kotlík na polévku. Kotlík na polévku, dělá totiž z obyčejné polévky něco speciálního. Je to velmi dobře vypadající a propracovaná nádoba, která nám udržuje polévku teplou, či ji v kotlíku uvařit. Je tedy skvělé mít možnost položit něco takového zákazníkům na oči. Dále mám v oblibě doporučovat také kotlíky na guláš, které fungují prakticky stejně. Šetří nám čas a energii kterou bychom museli vynaložit na neustálé ohřívání našeho pokrmu. Takhle pouze přijdeme a nabereme našim zákazníkům stále teplý pokrm. 

Rada na závěr

Koření je věda. Dejte vašim zákazníkům ochutnat něco neobyčejného. Něco, co ještě nikdy neměli. Dnešní doba si žádá experimenty. Lidé si žádají něco neobvyklého. Vytvořte ve svých zákaznících nezapomenutelný zážitek. Nedovolte aby na návštěvu a na kvalitu vašeho jídla jen tak zapomněli. 

Překvapte stálé zákazníky. Dovolte jim něco navíc, ať mají pocit, že oni jsou ti vaši vyvolení. Ti které tam vždy, rádi vidíte. 

 

Peugeot je vášeň. Peugeot je kvalita. Peugeot jsou vaše oblíbené gastro mlýnky na sůl a pepř, které vykouzlí vašim zákazníkům úsměv na jejich tváři.